1993 yılında A grubu seyahat acentası olarak kurulmuş olan Ariva Turizm IATA ve TÜRSAB üyesidir. Deneyimli kadrosu ile 2001 yılından bu güne kadar Alman Büyükelçiliği bünyesinde vize işlemlerinin takibini yürütmektedir. Şirketimiz 10 Şubat 2005 tarihinde elçiliğin randevulu sisteme geçmesinden sonra verilen yetki ile başvurularınızı doğrudan alıp, vize müracaatlarınız için danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Profesyonel olmayan insanların elinde gereksiz zaman ve para kaybınızı önlemek, başvurularınızı eksiksiz ve elçiliğin talimatları doğrultusunda yaparak vize almanıza yardımcı olmak için size bir telefon kadar yakınız.

Seyahat sağlık sigortası, başvuru formlarının doldurulması ve vize randevusu işlemlerini tek bir sefer’de yapabilme imkanlarını sağlayan acentamıza tüm bu işlemler için bir kez ödeme yapıp ekstra hiçbir külfet’le karşılaşmadan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ankara dışından başvuru yapacak müşterilerimiz ; danışmanlık hizmeti verdiğimiz tüm işlemler için sizlere Ankara’ya gelmeden önce bizi aramanızı tavsiye ediyoruz.

Acentamız IATA ‘ya bağlı olup yurt içi ve yurt dışı tüm uçak bileti ihtiyaçlarınıza’ da cevap verebilecek tecrübeye sahiptir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonları, araba kiralama, kongre ve özel tur organizasyon talepleriniz içinde sizlere kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.
Amacımız sizi yormadan sıkıcı formaliteler’ le uğraştırmadan en doğru şekliyle başvuru yapmanızı sağlamak ve sorunsuz bir seyahat gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır.