Ankara’daki Schengen Ülkeleri’nin büyükelçilikleri ve Amerika Elçiliği seyahat planlarınızı kolaylaştırmak amacıyla randevu sistemine geçmiştir. Başvuru sahipleri sadece randevu aldıkları gün ve saatte elçiliklerin vize bölümüne gidecektir. Bu hizmet Büyükelçiliklerin yetki alanına giren Ankara dışındaki diğer iller içinde geçerlidir. Bu hizmetten faydalanmak isteyenler için acentamız, müracaat sahibi adına randevuyu alıp, seyahat sağlık sigortası ve başvuru formlarının doldurulması işlemlerini yaparak, danışmanlık hizmeti vermektedir. Ticari başvuru sahipleri için Ankara’ya gelmeden tüm işlemlerini yapabilmekteyiz.

NASIL BAŞVURU YAPACAKSINIZ … ?

Ankara dışı illerden başvuru yapacak müşterilerimizin, şirketimiz hesabına danışmanlık ücretini yatırdıktan sonra , hazırlamaları gereken evraklar ile ilgili tüm detaylar önceden bildirilecektir. Başvuru sahipleri istenilen evrakları randevu gününden önce acentamıza göndererek, yada randevu günü acentamıza gelerek kontrolünü yaptırıp , eksikleri varsa tamamlayarak randevu saatinde elçiliğe gidecektir.
Bu uygulama , size zamandan tasarruf sağlayarak Ankara’ya önceden gelip gereksiz otel ve yol masraflarından kurtaracaktır. Tüm evraklarınız hazırlandıktan sonra randevu günü elçiliğe gelmeniz istenecektir.


Hizmet Verdiğimiz Vize Türleri ve İşlemleri

* TURİSTİK
* TİCARİ ( Fuar İş Görüşmesi , Şirket Kurma İşlemleri )
* KÜLTÜREL
* ÖĞRENCİ ( Dil Kursu , Master, Üniversite Eğitimi )
* AİLE BİRLEŞİMİ
* OTURUM UZATMA
* ÇALIŞMA VİZESİ
* ÇOCUK TURİST
* ÇOCUK AİLE BİRLEŞİMİ ( Evlatlık Edinilen Çocuk İşlemleri )
* FORM DOLDURMA
* SEYAHAT SAĞLIK SİĞORTASI
* RANDEVU ALIMI
* TERCÜME İŞLEMLERİ
* DANIŞMANLIK HİZMETİ

Devamı için TIKLAYIN